• Ново
Магма Производи, Познавач Серија Скари на Гас, Пропан, ЛПГ, од не ' Рѓосувачки Челик

Магма Производи, Познавач Серија Скари на Гас, Пропан, ЛПГ, од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 7559.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

пропан пластични садови или да се прилагодува на-табла ТНГ (пропан) или CNG (природен гас) системи.Swiveling вентил овозможува брзо и безбедно гас шише размена.Заклучување Пред Пристап Масти Лента.

Особините

Купувачите избираат и