• Ново
CliC Магнетни Читање Очила, Компјутер Читатели, Заменливи Леќи, Прилагодлив Храмови, Sonoma, (Желка, 1.50 Зголемување)

CliC Магнетни Читање Очила, Компјутер Читатели, Заменливи Леќи, Прилагодлив Храмови, Sonoma, (Желка, 1.50 Зголемување)

DEN 1078.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Најлесен начин да се misplace вашиот читање очила е носеа околу бидејќи вие сте обврзани да на крајот ги постави надолу.Овие рамки ќе се чувствува сит и светлината на твоето лице со лесно се прилагодува храмови.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.СИГУРНИ И ДОЛГОТРАЈНИ.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Пронаоѓањето на нешто што одговара само право е чувство повеќето читање очила не се обезбеди, но Cli C не.Читање околу библиотека или во канцеларија, ќе бидете мултитаскинг, без да ги отстраните вашите очила кога ќе треба цел, без објектив.Вкупно Рамка Ширина (Лице) : 140mm, Леќа Висина : 25мм, Леќа Ширина : 51mm, Носот Мост : 19mm, Прилагодлив Храмот Должина : 191mm - 210mm.EYEWEAR СПЕЦИФИКАЦИИ.EYEWEAR СПЕЦИФИКАЦИИ.ИЗГЛЕДААТ И СЕ ЧУВСТВУВААТ ПАМЕТНИ.Се држат заедно пред магнетни конекција и вашите читатели ќе остане во место.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.ПРИЛАГОДЛИВИ ХРАМОВИ.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Може да се погледне надолу и да прочитате и погледнете нагоре и одново.

Особините

Купувачите избираат и

Жените Сина Светлина Блокирање Очила Компјутер ТВ Видиме Анти Зрачење Наочари Eyewear Око за Заштита на Безбедноста

Функција : Уникатен обложени леќи блокови штетни дигитални синосветлината емитирана од екранот на ваши

DEN 2349.60