• Ново
Играње Картичка Палуба Пластични Кутии за Држачот на Организаторот Празна Кутија за Складирање Јасно Картичка Случај, се Прилепува Затворен за Играње Карти (6)

Играње Картичка Палуба Пластични Кутии за Држачот на Организаторот Празна Кутија за Складирање Јасно Картичка

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Преносни да се носат : вие не треба да се стави картички во вашиот џеб, кога патувате, забавите или излет, може да се стави картички во игра картичка палуба пластични кутии и фрли го во briefcase, ранец или ќеса и заштити вашите картички, исто така, се погодни да се носат.

Особините

Купувачите избираат и