• Ново
ATPWONZ Гроздобер Хартија и Пликови, Пишување на Канцелариски материјал од Хартија Писмо Set - 48 Листови на Патување Дизајн Писмо Трудови & 48 Коверти за Пишување,Печатењ?

ATPWONZ Гроздобер Хартија и Пликови, Пишување на Канцелариски материјал од Хартија Писмо Set - 48 Листови на

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

7" (и 17,5 см x12cm).Она што Ќе Добиете : 48 Групи на патување тематските гроздобер стационарни хартија и коверти set - 48 листови на старата Мода возраст класичен гроздобер писмо трудови & 60 пликови.Материјал : Коверти направени од Kraft на Хартија, мазна пишување, еден двострано печатење со црвена, бела и сина шарени граница.совршен за лична писма, покани, старомоден стил свадби, или јубилеи итн, во рамката за лични подароци.7" (и 17,5 см x12cm) - Пишување на магистерската Големина : 6. 48 Групи на Гроздобер Стационарни Хартија и Коверти Поставите ★ Најпопуларните Користење : - Совршени за поштенски карти, сертификати, покани, поезија свитоци, песни, стихови, богатство лови, менија, букви за да се Дедо мраз, и многу повеќе - Одлично за испраќање на приватни или деловни поврзани документи, каталози, директна пошта, пропаганден материјал, брошури, писма и повеќе - Мулти Цел : Идеален за старомоден стил свадби, годишнини или дипломирањето писма, благодарам белешки, соопштенија и повеќе - Други ★ Спецификација за Производ : - Плик Материјал : Kraft Хартија Плик со Големина : 6.8" (17cm x 25cm), Плик - 6.Големина : Канцелариски материјал од Хартија - 6.

Особините

- Envelope Material:
Kraft Paper
- Envelope Size:
6.9”x 4.7” (17.5cm x12cm)
- Writing Paper Size:
6.7”x9.8” (17cm x 25cm)
★ Package Include:
48 x Vintage letter papers :
48 x Envelopes :

Купувачите избираат и