• Ново
THKFISH 30Pcs Гребло Опашка Swimbaits 2 ИНЧЕН Bicolor Мека Пластика Риболов Намамат Пливаат Мамки за Crappie Бас Пастрмка Мешана Боја

THKFISH 30Pcs Гребло Опашка Swimbaits 2 ИНЧЕН Bicolor Мека Пластика Риболов Намамат Пливаат Мамки за Crappie

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Може да се користи со внатрешно куки,офсет куки,доведе куки,baitholder куки и така натаму.Голема мами за Пастрмката, bluegill, штука, panfish, sunfish, рок бас, голема уста бас, жолта бас, Striper,Мускусен, шарени бас, па дури и crrappie. 24 часа пријателски услуги на клиентите и е-мејл поддршка.56 во) НАЈДОБРА УСЛУГА THKFISH се придржуваат до Политика на Враќање.Опремени се со високо концентрирана, природни масла донел од живи мамки, помага да се фати риба.МАТЕРИЈАЛ : Направен од високо-квалитет на еколошки материјали.Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте го нашиот клиент поддршка и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Во рок од 30 дена, било проблеми со квалитетот, ние ќе преземе целосна одговорност.Bicolor секој мамка,има различни бои на сјајот, ја рефлектира светлината од сите правци за подобро привлекување на риба.

Особините

Material:
Soft Rubber
Length:
5cm/1.97in
Weight:
1.5g/0.05oz
Package:
30pcs
Box Size:
14cm*6.5cm(5.51in*2.56in)
BEST SERVICE :
THKFISH adhere to Return Policy. :
Within 30 days, any quality problems, we will take full responsibility. :
Any damages happened in transit, we will burden the cost. :
24 hours friendly customer service and email support. If you have any problem, please contact our customer support and we will reply you within 24 hours. :

Купувачите избираат и