• Ново
Зебра Sarasa Клип 0.5 mm Ballpoint Пенкало, 8 Боја Сет (JJ15-8C-МК )

Зебра Sarasa Клип 0.5 mm Ballpoint Пенкало, 8 Боја Сет (JJ15-8C-МК )

DEN 384.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Зебра Удар Гел Ballpoint Пенкало.Издржливи Клип. 8 боја избрани.Млеко Сина, Зелена, Млеко Зелена, Млеко Сина, Млеко Виолетова, Млеко Црвена, Млеко Розова, Млеко Розова, Млеко Бела.Големина : 0.5 mm | Стил : МК-8 бои во собата.

Особините

Купувачите избираат и