• Ново
Chemglass CG-190-05 Серија CG-190 Замена Стакло Тема за 19 мм OD Цевка, 18-415 G. P. јас, 125 mm Должина (Пакување од 12)

Chemglass CG-190-05 Серија CG-190 Замена Стакло Тема за 19 мм OD Цевка, 18-415 G. P. јас, 125 mm Должина (Пакување

DEN 6918.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

За 19 мм od цевка. 18-415 g.Стр.Јас. 125 Mm должина.Темата за замена на апарати користење G. p.Јас. (Стакло пакување Институт) конец.Овие теми се користи првенствено за производи произведени во сад.Кога нишката е назначен како 20-400 тоа значи дека дијаметар во склопот на врвот на навој област е 20mm.Нумерички 400 назначува еден специфичен стил на завршница.Следната Табела покажува и "Т" и "H" димензија за употреба во идентификување на темата.Ако на Табелата не содржи димензија за стил или големина конец, оваа тема не е достапна.

Особините

Купувачите избираат и