• Ново
MyKronoz ZeTime Мал Елита Хибрид Smartwatch 39mm со Механички Раце во Текот на Боја на Екран на Допир, Швајцарската Дизајн, iOS и Android – Бранеа Сребрена/Milanese

MyKronoz ZeTime Мал Елита Хибрид Smartwatch 39mm со Механички Раце во Текот на Боја на Екран на Допир, Швајцарската

DEN 1197.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Отчукувањата На Срцето Мониторинг & Активност Следење.Неговата неактивност сигнализација детектира, ако сте биле неактивни за премногу долго и ве охрабрува да се движат со нежна reminder (потсетник).Механички Се Види Раце & Боја На Екран Осетлив На Допир.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ze Time прикажува известувања за дојдовни повици, пораки, СМС, социјални мрежи, настаните од календарот и сите вашите омилени апликации.Опремен со 3-axis акцелеметарски и оптички отчукувањата на срцето сензор, Ze Time ја следи вашата секојдневна активност, вашата ноќна шема и го следи срцето во текот на денот, што ќе ви овозможи да се задржи окото на вашиот перформансите.Создаде за да ги собере сите стилови, Ze Time е домот естетски карактеристики на елегантни нерѓосувачки челик види случај, sapphire стакло, и различни меѓусебно дигитален часовник се соочува и бендови.Ze Time беспрекорно се поврзете на i OS и Android паметни телефони преку Bluetooth.Ze Time : првиот во светот хибрид smartwatch комбинирање на механички раце со круг боја на екран осетлив на допир.До 30 дена батеријата.Кога отворањето известувања види раце се движи хоризонтално за да се зголеми содржината прегледност и читливост на екранот.

Особините

Купувачите избираат и