• Ново
beautyin Жените Boyleg Едно Парче Костим за капење Racerback Атлетик Костим за Капење

beautyin Жените Boyleg Едно Парче Костим за капење Racerback Атлетик Костим за Капење

DEN 2174.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Солидна : 82% најлон, 18% spandex; Печати : 82% полиестер, 18% spandex.Атлетик костим за капење во коленото boyleg дизајн обезбедува скромни поглед и со надеж за удобен допир на кожата.Спортски едно парче бански wirefree поместена градници нуди мала поддршка и обликувањето.Атлетик едно парче racerback костим за капење, со широк рамо ремени за поголем опсег на движење.Професија трки костим за капење со страна печатење создава спортски и слабеење ефект.Спортски boyleg костим за капење, направен од лесен за брзо сушење на платно е совршен за да мерите етапни пливање, сурфање, дербито, обука, вода, аеробик и други вежби.

Особините

Купувачите избираат и