• Ново
Zerodis Електрични Вода Промени ПВЦ Аквариум Песок за Миење Аквариум Вода Промени Риба Резервоарот за Чистење Алатки

Zerodis Електрични Вода Промени ПВЦ Аквариум Песок за Миење Аквариум Вода Промени Риба Резервоарот за Чистење

DEN 902.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

591g Assembled Должина(Поврзете најавена Вода Вшмукување Пристаниште) : Прибл. 【Машина главата дизајн】Machine head дизајниран со вшмукување чаша, може лесно да се дефинира за да се апсорбира вода, може да се зацврсти во риби резервоари без одржа со рака.【 устата дизајн】 уста вода вшмукување порта, рамни вода доза дизајниран, да се реши агол мртов агол остатоци, нивото на водата може да фрли толку ниско, како 1cm.Агол вшмукување вода порта, апсорбира риба срање и други нечистотии, можат подобро да се спречи дното на тенкови чакал inha.Машина главата кој се одвојува, лесен за чистење, погоден за аквариум, риба тенкови, желка тенкови и рибник.

Особините

Купувачите избираат и

Универзална Батеријата Тајна Тестер, Четири Банкарскиот Систем На Високо Литиум Батерија Внатрешен Отпор Метар

Извртени пар на жици за да се подобри антимешање.00001 Ω200Ω опсег.Јас zr функција, ќе се користат за мерење н�

DEN 1782.96

Лесни Виткање Само Бутам инвалидска Количка, Само се Издигнал Против Виткање Количка Транзит Патување Економија

Седиштето и backrest се направени од мека, обичај ПВЦ материјал за да се обезбеди удобно се вклопуваат.5 cm (18¼

DEN 5784.00