• Ново
CorelDRAW Graphics Suite 2021 | Образование Издание | Графички Дизајн на Софтвер за Професионалци | Вектор Илустрација, Распоред и Уредување на слики [Mac Преземете]

CorelDRAW Graphics Suite 2021 | Образование Издание | Графички Дизајн на Софтвер за Професионалци | Вектор Илустрација,

DEN 1514.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Избрани од страна на стручни лица преку различни тешки индустрии, вклучувајќи производство, инженеринг, знак одлуки, маркетинг, и повеќе, Corel DRAW Graphics Suite е доверлив алатка за дизајнери и бизниси низ целиот свет.Голема датотека поддршка за популарни графика, издаваштво, како и формати, вклучувајќи ПИ, ПСД, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIF, HEIF и многу повеќе.Е ова е постојана дозвола или претплата?Ние нудиме и двете.Ве молиме погледнете ја нашата претплата страница за повеќе опции.Некои од вклучен софтвер компоненти, онлајн карактеристики и содржина нема да бидат достапни offline.Сепак, за најдобри резултати, се препорачува пристап до интернет конекција еднаш месечно за ажурирање на системот.Користите моќен млаз-базирани фото алатки за уредување за да ја прилагодите бојата, поправи несовршености, да се подобри квалитетот на сликата со ПИ, и да се создаде HDR фотографии од необработени слики.Постојат учење ресурси на располагање?Научат од страна на истражувачкото корисни за откривање на датотеки, водичи, видео туторијали, нашата база на знаење и форум на заедницата, социјални медиуми, и многу повеќе!Дали треба да имате интернет конекција да се користи производот?Еднаш ќе се инсталира и проверено можете да ги користите за Corel DRAW Graphics Suite присутен.Види целосната листа под Опис на Производот.Дизајн на комплексни дела на уметноста, додадете креативни ефекти, и го нокаутирам брошури, мулти-страница документи, и повеќе со проширена лента со алатки.

Особините

Купувачите избираат и