• Ново
JINXIU Милениче Кревет за Куче Кревет Милениче Шатор Дрвени Куче Миленичиња Куќа Кревет Мачка Кревет Yurt Перат Кинолошки Мачка Отпадоци Мали

JINXIU Милениче Кревет за Куче Кревет Милениче Шатор Дрвени Куче Миленичиња Куќа Кревет Мачка Кревет Yurt Перат

DEN 1111.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : M 60x55x65 CM Боја : црна Материјали : дрво и памук Овој производ е полесно да се користи со пет теписи и мат покрие Ако ви треба за да купите домашно милениче теписи и патосници, ве молиме да одат до продавница да се купи. 360° покриеност спречува комарци од летање во, го спречува студениот правец запишување, и ја штити миленици спиење и здравје.Увезени дрво рамка, силна, не е лесно да се деформира, памук платно, меки и удобни, не може да си дозволи топката, здрава и еколошки.Мат е дебела и удобно и може да се стави во шатор или да се користат посебно, во оваа точка.погоден за 1 до 15 фунти на домашни миленици, Ако имате било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да conatct нас.

Особините

Купувачите избираат и