• Ново
Турбо Cat HP Производи за Замена TurboCat Централна Вакуум Воздух Управувано Турбо Четка Насочена Појас, се вклопува TP210, 210, 7120

Турбо Cat HP Производи за Замена TurboCat Централна Вакуум Воздух Управувано Турбо Четка Насочена Појас, се

DEN 118.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет од : (1) Turbocat Воздух Управувано Централна Вакуум на Моќ Млазницата појас.HP Turbocat појас број 7227. Одговара на сите Turbocat и TP210 модели.Ќе не одговара Turbocat по СЛУЖБЕНА или Turbocat Зум модели.Пакет од : (1) Turbocat Воздух Управувано Централна Вакуум на Моќ Млазницата појас.HP Turbocat појас број 7227. Одговара на сите Turbocat и TP210 модели.Ќе не одговара Turbocat по СЛУЖБЕНА или Turbocat Зум модели.Го замени овој појас секои 6 до 12 месеци за да се обезбеди оптимални перформанси.

Особините

Купувачите избираат и

Прилагодливи Продолжување Седиште Одредување Појас Не се Лизга Тока Конекцијата Безбедност Подигнат Воздржаност

Користење на highquality сомот перфорирани ткаенина, skinfriendly, мека, дише и не заостанато, издржливи во употреб�

DEN 414.96