• Ново
Mandala Занаети Маслиново Браун Faux Велур Мозок - Рамни Вегетаријанска Кожа Кабелот за Накит Одлуки Beading - Микро Влакна Кожа String Кабелот Кожа Чипка за Кожа Алкохол Хривн?

Mandala Занаети Маслиново Браун Faux Велур Мозок - Рамни Вегетаријанска Кожа Кабелот за Накит Одлуки Beading

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Faux рамен кожа кабелот во рефус; Гајтанот на faux велур кожа кабелот со континуирана должина, а во согласност форма; 1mm 5mm дебелина широк; 46 M или 50 метри долго faux велур мозок; Континуирано рамен faux кожа јаже.На faux кожни ленти канап е одлична за бесење објекти како што кујнски или СКАРА алатки, ѕид décor или да ја користите за да ја заврши рачки и одење стапчиња.Накит Одлуки : На faux велур кабли се компатибилни со голем број на накит наоди како што поклопецот над кабелот завршува или лента стеги.

Особините

Купувачите избираат и

LEFUYAN Рударство Екипаж Рамка,Рударство Екипаж Случај Рамка,Екипаж Рамка,GPU Рударство Рамка за Рударство Случај,Челик

Погоден за : графичкиот процесор : 28cm х 4.Лесна и Брза инсталација во 20 минути со детален водич Вистинскат

DEN 1367.76