• Ново
CompressionZ Мажите Компресија Панталони Перформанси База Слој Работи Хулахопки Атлетик Leggings

CompressionZ Мажите Компресија Панталони Перформанси База Слој Работи Хулахопки Атлетик Leggings

DEN 755.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Тренингот Потешко - Фирма компресија и оптимално мускулите поддршка ви помага тренингот потешко и подолго.Удобно да се носат под салата шорцеви за да се намали chafing.Атлетските Перформанси - Нашите Компресија панталони за мажи понуда влага-wicking поддршка за да им помогне на мускулите да се опорават кревање во салата и спортови како кошарка, фудбал и бејзбол.Голема База на Layer - Компресија панталони се идеални атлетик долна облека во топло или ладно време.Еластична затворање. 85% Најлон, 15% Spandex.Дизајниран За Спортисти - Нашите компресија панталони се сакан од спортисти во светот за велосипедизам, веслање повторно страствен тркач, велосипедист, weightlifter, или вежба, ентузијаст, ќе се знае од прва рака како што е важно е да ги заштитите вашите нозе од замор и чувајте ги чувство енергетика.Ткаенина фитили пот можете да продолжите да се исуши за време на вежбање.Искуство супериорен мускулите поддршка која доаѓа само од Compression Z mens компресија панталони.Намалување на Грчеви Насочени компресија помага во намалување на мускулните грчеви, така можете да добиете повеќе од вашиот тренингот. 4 Начин Водат Ткаенина - Нашите мажи leggings карактеристики најлон spandex се вклопуваат за максимална мобилност.Ние дизајн и производство на светски компресија облека и опрема за оние кои сакаат да изгледаат и се чувствуваат одлично да ви помогне да добиете најмногу од вашиот вежбање и изведување на твоите најдобри.

Особините

Купувачите избираат и