• Ново
TITECOUGO Ултра-Лесни Nonlocking Carabiner, Алуминиум Легура Д-Прстен Копче Синџир Клип Кука

TITECOUGO Ултра-Лесни Nonlocking Carabiner, Алуминиум Легура Д-Прстен Копче Синџир Клип Кука

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ЛЕСНИ и ТЕШКИ】Оваа Keychain Carabiners е направен од супериорен трајни лесни авиони алуминиумски материјал. 【Сите Намена Carabiner】 D Прстен Carabiners се многу погодна за домашни, надворешни пешачење, риболов, кампување, патување , rappelling, заклучување на hammocks, кучиња поводник,тешки кеси и сл.Да ви даде 100% задоволство.Исто така, можете да го користите carabiner клип како клучен синџир клип.Користете го за да се закачите на спортски шише, ранец, јажиња на кампување шатор, пешачење пол, мали патување EDC алатки итн. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】На carabiner keychain има seahorse кука и нерѓосувачки челик тока, притиснете го копчето за челик тока, заклучување на отворено; ослободување на челик тока, заклучување е затворен, така лесно.Елегантни,силни и практични, не е лесно да се изгуби, нема лесно да се скрши, фина изработка, ниту избледи, добар квалитет.Ни e-mail првата ако добиете било какви проблеми. 【ГАРАНЦИЈА】 : Сите производи нуди 12-Месечна Гаранција и 100% пари назад.Номинална на 80kg, секој carabiner можат да го издржат ограничување на 120kg на сила,ultralight и rustproof силна carabiners.На carabiner клип карактеристики пролет натоварено портата која им овозможува да бидат брзо и безбедно прицврстени за широк спектар на одредување на поени, лесен за употреба и носат. 【СОВРШЕН ЗАНАЕТИ ДОБРА ДОПИР】 Нашите wiregate carabiner површината има позитрон елоксирани слој заштита, светла боја направи тоа изгледа многу модерен и сакан од модата и помлади, најважно е да се носат-отпорни, анти-лизга, фрост-отпорни, не-токсични и безопасен материјал, мазна површина,се чувствуваат удобно, тоа е вреди да се биде свој.

Особините

Купувачите избираат и

Јога Замав Поставите Прашка,Вратата Замав,се Протега Опрема,Вратата Замав,Танц,Оди наопаку за Јога Практикант

Нумерирани Прилагодување Strip The sash се прилагодливи за различни должини / протега, може да се прилагоди на

DEN 527.76

LEFUYAN Рударство Екипаж Рамка,Рударство Екипаж Случај Рамка,Екипаж Рамка,GPU Рударство Рамка за Рударство Случај,Челик

Погоден за : графичкиот процесор : 28cm х 4.Лесна и Брза инсталација во 20 минути со детален водич Вистинскат

DEN 1367.76