• Ново
Нерѓосувачки Челик Мраз Зема Кујна Алатка Мраз Трансферот со Дрвена Рачка и Безбедност Покритие за Кујни, Барови, Шанкер, Излети, Кампување, и Ресторан,Пакет од 3

Нерѓосувачки Челик Мраз Зема Кујна Алатка Мраз Трансферот со Дрвена Рачка и Безбедност Покритие за Кујни, Барови,

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : не ' Рѓосувачки челик и дрво.Големина : 6.73 x 0,8 инчи/170 x 18mm.Преносни : Ова мраз трансферот со дрвена рачка и безбедност маска, лесен за носење, идеален за излети, кампување, бар, кујна, и ресторан.Добра Потпора : Дрвена рачка обезбедува удобен и лесен зафат што нема да се лизга кога се користи.Мулти-Функции : Широко се користи во животот.Со нашите нерѓосувачки челик мраз изберете ви овозможува растури и чип блокови на мраз, исто така можете да го користите за други предмети, како замрзната храна и удар на дупки во кожа.

Особините

Купувачите избираат и

Rddconkit 9 Мраз Зема Алуминиум Легура се Справи со Мраз Алатка Со Безбедноста Покритие за Кујни, Барови, Шанкер,Излети,

Висок Квалитет : со Користење на висококвалитетни дебела алуминиумска легура материјал, не е лесно да ' �

DEN 335.76