• Ново
Алуминиум Метал X-Одбор Ултра-Тенок USB Кабелска Comupter Тастатурата за Mac и Windows оперативен СИСТЕМ, со Нумеричка Тастатура, за Apple Mac Pro, MacBook Pro, iMac, Лаптоп на Windows PC, Дизајни

Алуминиум Метал X-Одбор Ултра-Тенок USB Кабелска Comupter Тастатурата за Mac и Windows оперативен СИСТЕМ, со

DEN 1199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дизајниран двојна изгледот функција преку копче за префрлување, може да биде Mac жица тастатура, но исто така согласност со Windows PC оперативен СИСТЕМ Тастатура.[ПОДДРШКА MAC & WINDOWS OS]- Hotkeys функцијата за усогласеност на Apple Mac OS X.Hotkeys функцијата за усогласеност на Apple Mac OS X.Десктоп или Лаптоп компјутер со достапните USB порт.x и погоре.Поддршка plug and play via USB конекција со 1,5 метри кабел. [ЛУКСУЗНИ СИВА БОЈА, МЕТАЛ ТАСТАТУРА]- На LEXKING Алуминиум Метал X-Одбор тастатура дизајниран од страна на прекрасни сива боја, за да се направи вашиот личен стилски во канцеларија или дома биро.На нумеричката тастатура е исто така одлична за табеларни пресметки и финансии апликации. [ПРИЛОЖИ ТИП C OTG АДАПТЕРОТ]- Приложи USB A женски Тип C OTG адаптерот за Тип на врска C уреди. [КОМПАТИБИЛНОСТ]- Mac OS X 10.Ножици-копче за изградба одржување на имате мирно и тивко пишување. Дизајниран двојна изгледот функција преку копче за префрлување, тоа canto биде Mac жица тастатура, но исто така согласност со Windows PC оперативен СИСТЕМ тастатура. 104/108 полна големина е одржување за удобно мека пишување искуство и со нумеричка тастатура е исто така одлична за табеларни пресметки и финансии апликации. [УЛТРА ТЕНОК & ПОЛНА ГОЛЕМИНА ФУНКЦИИ]- Ултра тенок и низок профил дизајн за да зачувате простор на биро и за вас лесно складирање во внатрешноста на тастатурата фиока.6 и погоре.Поддршка plug and play via USB конекција со 1,5 метри кабел.

Особините

Купувачите избираат и

Homyl Злато Позлатен 2U Сателитски Вратило Жица Завртка за Механички Тастатура Стабилизатори Модификаторот Додатоци

* Компатибилен со сите видови на сателитски шахти како што се PCB завртка сателитски шахти и челик тока са

DEN 1223.76

KYAM Игри Тастатура Црна Жичен Тастатура и Глушец Комбо Мембрана Молчи Жичен Тастатура Тивка Компјутер Канцеларија

Играње игри и пишување ќе биде здодевна.Вреди да се користат за игри / канцеларија.ABS пластика тело, да за

DEN 1545.60