• Ново
USB-C Кабел Краток 0.8 FT CableCreation Трајни USB C до USB Краток USB-C Кабел за Брзо Полнење 3А 480Mbps Податоци USB за да го USB C за iPad Pro, iPad Mini, Моќ Банка, S21 S20 Пиксели 25cm Сива

USB-C Кабел Краток 0.8 FT CableCreation Трајни USB C до USB Краток USB-C Кабел за Брзо Полнење 3А 480Mbps Податоци

DEN 177.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤【Краток и Преносни】 : 0.8 ft /25cm должина за полнење на вашиот телефон со сила на банката или преносни полначот; метежот отпорни и корисна за да се носат во вашата торба или џеб. ★ За Android Авто употреба, ве молиме бидете сигурни дека 1, вашиот телефон поддршка Андроид 5.0 или повисоко и е преземен Андроид Авто Стан. 2, Вашиот автомобил го поддржува Андроид Авто функција. ❤【3А Брзо Полнење s НЕ bi-directional, па тоа НЕ ќе работат за да го поврзете вашиот надворешен хард диск со USB порта за нов USB-C лаптоп.Идеална Должина (0.8 ft/ 9 инчен/ 25cm). 9 инчи должина е совршена должина за вашата Моќ Банка, Полнење Станици.Корисна и преносни големина, полесно да се стави во кеси или џебови, одржување на организирани и заштеда на простор, и да се ослободи од јазол и метежот.Компатибилни Уреди (Нецелосни) : .Моќ банка/Моќ stationi Pad Про 12.9-во 5,4, 3,i Pad Про 11-во 2-ро, 1sti Pad Воздухот 4, i Pad Mini 6th Chromebook Пиксели 5/ 4/ 3/ 3 XL/ 2/ 2 XL/ XL / Пиксели CNintendo Switch Samsung Галакси Z Флип/ S21/ S20/ S10/ S10+ / S9 Google Nexus 5 X/6 PGo Pro Херој 8, Go Pro Херој 9, Go Pro Херој 10 Xbox безжичен контролер, Перо пенкало (Со USB C port)Повеќе други USB C лап-топ компјутери, паметни телефони, таблети и сл.

Особините

Купувачите избираат и