• Ново
TYFYB 3500lbs Двојна Опрема Тешки Рака Крик Рака Чудак Прирачник,Брод Приколка Крик со 33FT(10M) на Рака и Кука за Брод АТВ RV Приколка

TYFYB 3500lbs Двојна Опрема Тешки Рака Крик Рака Чудак Прирачник,Брод Приколка Крик со 33FT(10M) на Рака и Кука

DEN 1413.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

▲Обем на работа - Полиестер рака за се носат-отпорни и затегнувачка, опрема дажба 4 : 1/8 : 1, рака чудак крик може поддршка до 3500lbs, силна подигање на капацитетот и да се обезбеди одлични решенија за различни мобилни апликации. ▲Висок Квалитет Рака Приколка Крик -Тешки челична конструкција, челик, прекалени степените на пренос за максимална сила и долговечност; Против пролизгување се справи го прави лесно да се одржи за време cranking. ▲Уникатен-Напред Должината на Јажето : 10m (прибл. 33');Ширина на Јаже : 2";Cid : 4 : 1 или 8 : 1;Приставане кука опремен со безбедносни pawl. ▲Апликација Преносни, лесно да се качи и се движи, може да се користи за да влечете чамци, одбојка нето, trailering, утовар чамци, лични watercraft, и тревникот опрема и многу лифт тешки предмети апликации.

Особините

Купувачите избираат и

Метал Крик, Трајни Прирачник Крик, Повеќе Цели парична Казна Изработка Мазна Авто-Заклучување Практични за Индустрија

Во отсуство на електрична енергија, како вид на крик да може ефективно да се игра одредени функции.На ме

DEN 3242.16