• Ново
Ранец Животинско Тигар Леопард Печати Зголеми Цвет кој се одвојува Колеџ Торба Патување Патент Bookbag Пешачење Рамо Crossbody Торба Daypack за Жени Мажи

Ранец Животинско Тигар Леопард Печати Зголеми Цвет кој се одвојува Колеџ Торба Патување Патент Bookbag Пешачење

DEN 1127.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : DIY персоналните прилагодување, убаво дизајниран, со полно тело, печати; мулти-џеб карактеристики за да се задоволат различните потреби, голем капацитет, може да биде ставен на laptopa, таблети, компјутери, мобилни телефони, преносни компјутери, книги, копчиња, автобуски карти, пиење очила, чадори, облека и други предмети; дебел ремени и триаголници дел може да се намали рамо притисок, комбинација на спорт и мода.Функција : Погоден за на училиште, универзитет, канцеларија, туризам, бизнис, пешачење, пикник, кампување, риболов; подарок за семејство, пријатели, соученици, студентите.4(L) инчен; предниот џеб 6.Материјал : Висок квалитет twill, комфорни и издржливи.исклучителна персоналните сопствени модни монтажни ранец секојдневно колеџ рамо bag Size : Главни торба 16.4(L) inch Material : Висок квалитет twill, удобно и durable Design : 2-во-1 мулти-функција торба, монтажни во двоен торба и дијагонала крстот торба, различни назад methods Main торба двојна преграда, главниот торба со голем отвор, оддел 1 содржат 4 џебови, 2 пенкало slots The оддел 2 содржи компјутерски џеб (во рок од 15 инчи) и патент pocket The пред џеб е монтажни crossbody торба со патент и рамо, рака кој може да се стави во предниот дел на ранец или отстранети за употреба како crossbody bag Features : DIY персоналните прилагодување, убаво дизајниран, со полно тело, print Multi џеб карактеристики за да се задоволат различните потреби, голем капацитет, може да биде ставен на laptopa, таблети, компјутери, мобилни телефони, преносни компјутери, книги, копчиња, автобуски карти, пиење очила, чадори, облека и други items Thick ремени и триаголници дел може да се намали рамо притисок, комбинација на спорт и fashion Function : Погоден за на училиште, универзитет, канцеларија, туризам, бизнис, пешачење, пикник, кампување, fishing A подарок за семејство, пријатели, соученици, students Notes : 1 производот содржи еден ранец и еден крст bag2 Поради прирачник за мерење, постои 1-2cm error3 се Должи на разликата во осветлувањето и да се прикаже, има мало хроматските аберации, надевајќи се дека за разбирање.

Особините

Купувачите избираат и