• Ново
JSHANMEI Двојно Барел Crimp Ракави Црна Боја Силна Месинг Бакарни Цевки Конектори Риболов Жица Цевка Риболов Линија Додатоци

JSHANMEI Двојно Барел Crimp Ракави Црна Боја Силна Месинг Бакарни Цевки Конектори Риболов Жица Цевка Риболов

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Висока Јачина Двојно Барел Crimp Ракави.Материјал : 100% Месинг Бакар.Crimp Големини(Внатре Кол.) : 0.8 mm 1.0 mm 1.2 mm 1.6 mm 1.8 mm 2.0 mm 2.2 2.4 mm mm 2.6 mm.Отпорен На Корозија.Одлично за Моно и Жица Лидер.JSHANMEI Двојно Барел Crimp Ракави Црна Боја Силна Месинг Бакарни Цевки Конектори Риболов Жица Цевка Риболов Линија Додатоци.

Особините

Купувачите избираат и

Двојно Барел Crimp Ракави Комплет, Риболов Жица Лидер Местење На Бакарни Цевки Риболов Линија Конектор За Справување

Овие двојно барел crimp ракавите се направени на квалитет бакар материјал се со црна nickle заврши кој е издр

DEN 407.76