• Ново
UGREEN USB C за да го USB-C Кабелот, Десен Агол 2 Пакет, Тип C 60W PD Брзо Полнење Кабелот Компатибилен со MacBook Air/Pro, iPad Мини 6/Ер 4/Pro, Samsung Галакси S21/S20/Белешка 20/Z Пати, Google Пиксели, В

UGREEN USB C за да го USB-C Кабелот, Десен Агол 2 Пакет, Тип C 60W PD Брзо Полнење Кабелот Компатибилен со MacBook

DEN 326.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

refuels Галакси S21 Ултра до 70% во 30 минути.Префрлување на Датотеки во Секунди : UGREEN USB C брзо држачи за кабел нуди брзината на трансфер до 480 Mbps (USB 2.Премиум Квалитет : Најлон плетенка кабел обезбедува сигурност и издржливост.Уникатен Десен Агол Дизајн : UGREEN USB C за да го USB-C кабел кабел со иновативни 90 степени L облик дизајн, е многу полесно и поудобно за играње игри, гледање видеа, читање е-книги кога ќе лежат на кауч или кревет додека се полни.0), така што може да префрлувате 1 GB филмови, музика, или целата слика библиотека во 30 секунди.Answer : ___________________________ Note : Max дебелина на телефонот случај дозволено е 2mm.60 W Моќ Испорака поддржува брзо полнење на USB-C паметни телефони, таблети, лаптопи, на пример,.(не се вклучени).Двострано USB C конектори со overmolded вирус помош наменета за чести приклучување и unplugging, обезбеди конектор за кабел со сигурен перформанси и подолг животен век. 【Answer : ___________________________ Note : не поддржува видео излез.Засилен СР зглобовите и конектори со вграден ласер за заварување овозможи чести insertions и да каже проштална да пукне. 56 KΩ отпорник и мулти-заштитен core за најбезбедно и stablest 60 W брзо полнење. ]Компатибилен со Microsoft Surface Книга 2; Површина Оди; Google Chromebook Pixel (2015); Google Pixelbook; Google Пиксели Чеша;Компатибилен со Dell Latitude 7373; 5570; 5490,5400 (2019); Dell XPS 13/15; Спектарот x360;Компатибилен со HP Elite Book Folio G1/ 830; Elitebook x360 13; Спектарот 13; Zbook/Zbook Студио; Завист 13 x360 (2019, 2018); Asus Zenbook 3/ Делукс UX490 UA; Zenbook Про UX550/ UX580/ Дуо UX581; Razer Сечилото Стелт Серија (Сите); Alienware 13, m15, m17;Компатибилен со Acer Предатор Тритон 500/ 700; Chromebook R13; Chromebook Табот 10; Samsung Галакси Tab Pro S/ Лаптоп 9 Pro;Компатибилен со Nintendo Прекинувач, Go Pro Hero5 Црна, DJI Osmo Џеб Рачни 3 Оска Gimbal Стабилизатор со Интегрирана Камера, PS5 Контролер и др.

Особините

Купувачите избираат и