• Ново
Печатач Кабел 10ft, Sweguard USB Printer Кабелот USB 2.0 Тип Машки на Б Машки Кабел Скенер Кабелот со Голема Брзина Компатибилен со HP,Canon,Dell,Epson,Брат,Lexmark,Xerox,Samsung и Пијано,DAC-Црна

Печатач Кабел 10ft, Sweguard USB Printer Кабелот USB 2.0 Тип Машки на Б Машки Кабел Скенер Кабелот со Голема

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

1 (12 Mbps), и low-speed USB 1.HP Завидува 4527 / 4520 / 4523 / 5546 / 7640 / 5530 / 5540 / 4524 / 5544 итн; HP Photosmart 5520 / 5510 / 6520 и др.;Брат MFC-1910w / MFC-9330cdw / DCP-195c / DCPl-7055 / DCP-l2520 DW итн;Брат MFC-1910w / ХЛ-l8250 CDN / MFC-9330cdw / Хл-l2300 D / DCP-195c / DCPl-7055 / DCP-l2520 DW итн;Lexmark X4650 / X5650 / CS317dn / CX510de / MS317dn / MX310dn / CX310n / MS711dn итн;Samsung CLX-3305 FN / CLX-3175 FW / ML-1010 / ML-1200 / ML-1250 и др.; Epson XP-225 / XP-235 / XP-345 / XP-435 / XP-430 / XP-335 / XP-432 / XP-630 / XP-330 итн;Epson Перо SX130 / SX235w / SX400 / SX515w итн; Epson WF-2540 / WF-2650 / WF-2660 / WF-2750 / WF-3520 / WF-3540 / WF-3620 / WF-2630 / WF-3640 и др.sweguard печатач кабел доаѓа со целосна USB 2.Воведувањето на sweguard USB Printer 2.Премиум најлон плетенка кабел додава дополнителна издржливост и метежот слободни.0 уреди, печатач кабелот е назад во согласност со full-speed USB 1.Брат MFC-1910w / ХЛ-l8250 CDN / MFC-9330cdw / Хл-l2300 D / DCP-195c / DCPl-7055 / DCP-l2520 DW и др. ✅ [Универзална Печатач Кабел] : Sweguard USB Printer 2.Ви благодариме!.Canon Pixma MG2520 / MG3550 / MG3650 / MG4250 / MG5220 / MG5550 / MG5750 итн; Canon i-SENSYS LBP6030w / LBP6200d / MF8280 Cw и др.Еднаш има било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт. ✅ [Позлатени Конектори] : Изградени со корозија-отпорни, позлатени конектори за оптимално сигнал јасност и екранировка за да се минимизира пречки.Брат MFC-1910w / MFC-9330cdw / DCP-195c / DCPl-7055 / DCP-l2520 DW и др.

Особините

Купувачите избираат и