• Ново
Pacroban USB C за да го USB-C Кабел 3.1 (3ft Најлон Плетенка) - Брзо Полнење, Thunderbolt Компатибилни, USB-АКО Уверение, E-Марк Чип Вграден во

Pacroban USB C за да го USB-C Кабел 3.1 (3ft Најлон Плетенка) - Брзо Полнење, Thunderbolt Компатибилни, USB-АКО

DEN 143.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Заверена од USB Носители на Форумот (USB-IF) да биде во согласност со USB 3.1 Генерација 2, ТИП C Кабел.Тоа им овозможува на корисниците мир на умот во однос на Брзината, Безбедноста и Квалитетот.Ергономски Најлон Плетенка : Најлон плетенка кабли се многу издржливи од редовните ПВЦ.Бидејќи повеќето корисници ќе го користат секој ден, тоа мора да биде трајно.Еден допир и ќе се почувствува разликата во квалитетот на нашите кабел.Super Speed+ : ќе ја полните вашата уреди до 100 W/5 A и Синхронизација на податоци 10 Gbps.Може да се види 4 K на 60 Hz видеа со Pacroban USB 3.1 Генералот 2 кабел.Тоа е 2x побрз од USB 3.0 и 3.1 генералот 1 кабли.Поврзете го USB Тип-C овозможено уреди (Mac Book, Google Пиксели, Галакси Забелешка 9 итн.) со Super Speed USB-C 3.1 Генералот 2-от уреди и опрема (монитори, паметни телефони, автомобил/ѕидот полнач, адаптери, итн.) Исто така компатибилен со USB 3.0, USB 2 и друг на постари верзии.Доживотна Гаранција : даваме доживотна гаранција на нашата USB C до В 3.1 Генералот 2 кабел.Било кој квалитет на прашања ќе резултира во слободна замена - едноставно ни порака со вашата цел број.Големина : 3 метри.

Особините

Купувачите избираат и