• Ново
Karesuando Kniven KAR3572 Ловец 8

Karesuando Kniven KAR3572 Ловец 8

DEN 1857.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Карактеристична Ловец Фиксна Нож, исто Така, Вклучува Обвивка!. 7.625" во целина. 3.25" од не ' рѓосувачки Sandvik 12 C27 челик сечилото.Коло дизајн, еден-парче, подмачкана кадрава бреза и ирваси еленов се справи.Дувачкиот прст гарда.Делукс кафеава кожа појас обвивка со заштитна insert (внеси).Заградени со бесење табот.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Кошница Златна Фолија Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,и

DEN 767.52