• Ново
Miraclesuit Жените Бански Wrapsody Стомак Контрола Мека Купот во Едно Парче Костим за капење

Miraclesuit Жените Бански Wrapsody Стомак Контрола Мека Купот во Едно Парче Костим за капење

DEN 3753.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

69% Најлон/31% LYCRA/Spandex.Направени во САД или Увезуваат.Погледнете 10 кг.полесни во 10 секунди® со Miraclesuit.Нашите ексклузивни Miratex® ткаенина slims и slenderizes без панели или linings за вкупно со полно тело, обликување и контрола.Miratex® ткаенина обезбедува целиот тело за контрола, обликување и слабеење на вашата фигура со над два пати во обликувањето моќ на редовни Lycra.V деколте со мека чаши нежно форми и accentuates вашиот bustline.Умно обвиткан ткаенина cinches на половината, создавање на hourglass форма и помага да се визуелно тенок вашата фигура над сите.Ниска лажичка назад.ГОЛЕМИНАТА : Цел на костим за капење во вашата вообичаена големина за повеќето удобно и слабеење одговара.Големината up е предложено во зависност од вашиот одговара предност или ако претпочитате помалку сит се вклопуваат.За биста, мерка низ најголем дел од градите.За половината, мерење на narrowest дел од половината, над папокот.За хип, мерка низ колковите околу 4 инчи под вашата папокот.За торзото, мерка помеѓу вашите нозе и во текот на врвот на рамо.СЕ ОДНЕСУВААТ НА ГОЛЕМИНАТА НА ТАБЕЛАТА НА ЛЕВАТА.По секоја употреба, рака мие вашиот Miraclesuit во кул, бистра вода и висат да се исуши.Не користат хлор кајгана.Не железо или собори сува.Следејќи ги овие инструкции ќе помогне да се продолжи животниот век на вашиот костим за капење, па можете да уживате во тоа дури и подолго.

Особините

Купувачите избираат и