• Ново
DLBGM 300W Високо-Моќ LED светлото на рефлекторите Floodlight Searchlight со странична Светлина Моќ Екранот Камп Светлина Режим Пренослива Светилка

DLBGM 300W Високо-Моќ LED светлото на рефлекторите Floodlight Searchlight со странична Светлина Моќ Екранот

DEN 4512.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тоа е многу погоден за кампување, планинарење, риболов, едрење, велосипедизам, игралишта, итн. Водоотпорен : IP65, целосно затворена телото, може да се користи во дождливите денови, но не и нуркање. Супер светло : висок интензитет на фитил, посветла, на зрачењето растојание е за 500m/1640ft. USB полнење и индикатор за светло : полнење преку USB порта.Тоа може да се користи како влезна фенерче или пак на страната на светлината како маса светилка. USB полнење и индикатор за светло : полнење преку USB порта.Спецификација на производот : Тип : Рачни flashlight Material : ABS+смола lens Shell боја : black Weight : 175g Lighting ефект : бела светлина/жолта light Size : 155*75 MM8 брзини : силен-слаб флеш-strong-пред се слаби-пред-жолтастрана-flash Lamp монистра : пред центарот на вниманието + floodlight + КОЧАН страна light Waterproof : IP65 (не подводни)Зрачење растојание : >500m/1640ft Features : моќ индикатор светлина, опашка кука, waterproof Battery : Вграден-на полнење battery Battery капацитет : 2400m AHCharging : USB кабел за податоци (вклучени)Пакет се Вклучени : 1 x Батерија рачни светло (вклучувајќи батерија)1 USB data Professional нуркање светло : Подводни ноќно нуркање со силна светлина осветлување, на длабочина од 80 метри, L2 фитил, бескрајно променлива светлина。.8 опрема за осветлување режим : силна светлина-слаба светлина-трепка-силна светлина-пред светлина-слаба светлина-пред светло-жолто светло-странична светлина-трепка.Тоа може да се користи како влезна фенерче или пак на страната на светлината како маса светилка.

Особините

Купувачите избираат и

Џек Зајакот Креации-Магичен Виножито Мозаик – Мулти-Боја Сложувач Игра –Дрвени Играчки –Развива Рака Око Координација

Калеидоскоп на бои се забавно да се идентификуваат на авантури!.ПРЕДАНИЈА ИГРАЧКИ СО БЕЗ БАТЕРИИ БАРА П�

DEN 791.76