• Ново
Генератор на Напон Регулаторот КИ-DAVR 50-ТИТЕ Професионални Автоматски Регулатор на Напон Контролер Генератор Делови

Генератор на Напон Регулаторот КИ-DAVR 50-ТИТЕ Професионални Автоматски Регулатор на Напон Контролер Генератор

DEN 580.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

ДОБАР КВАЛИТЕТ : со Висок квалитет генератор на напон регулаторот, стабилни перформанси.ПРОФЕСИОНАЛЕН : Професионална изработка, исклучителна изведба, високо ниво на сигурност.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Тоа има карактеристики на текот тековната заштита, во текот напон заштита, заштита од преоптоварување и ПИД регулатива.ПОГОДЕН ЗА : КИ-DAVR 50-тите години е погодна за 5 KW еднофазен генератор.Вашето задоволство е наш приоритет.Ако постои било каков квалитет проблем на нашиот производ или не сте задоволни со вашиот купите во нашата продавница, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и ние сме секогаш подготвени да помогнат.Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Модел : КИ-DAVR 50-ТИТЕ Пакет Листа : 1* Генератор на Напон Регулаторот.

Особините

Купувачите избираат и