• Ново
Toshiba Воздухот Про 2 Вистински Безжична Стерео Слушалки со Чи Безжично Полнење, Црна и бела (RZE-BT750E)

Toshiba Воздухот Про 2 Вистински Безжична Стерео Слушалки со Чи Безжично Полнење, Црна и бела (RZE-BT750E)

DEN 1199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.НЕВЕРОЈАТЕН КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ : Совршено Стерео Звук со Длабоки Бас, Чувствувате Звук Профили и Проширија Обемот Способност.ЗАЧУДУВАЧКИ животниот ВЕК на БАТЕРИЈАТА : 5 Час Континуирана Изведба и 30 Час Вкупно Изведба со 5 Дополнителни Трошоци од Полнење Случај.Полнење Случај е ЧИ Безжични Полнење Способен.ОТПОРЕН на ВОДА : IPX4 Splashproof / Пот / отпорен на Вода - Совршени за Фитнес и други Светлина Влага Активности.ДОПРЕТЕ КОНТРОЛИ : За лесно и лесна за навигација, репродукција, говорни и музички контрола.ГЛАСОВНА КОНТРОЛА : Целосна Интеграција со Apple Siri и Google Помогне за Гласовна Контрола.Безжични Полнење со 4 пати полнење случај.Bluetooth Верзија 5.0. Исполнување : 4.5 часа (50% VOL).Време во мирување : Прибл 10 часа.Време на полнење : Околу 1 час.Изградена во micophone за телефонски повици.IPX4 Splashproof/Пот/отпорен на Вода.Допрете контроли за лесна навигација.Авто Спарување напор за прилагодување и користење.Полнење Порта : USB Тип C. Контрола на Гласот за слободни раце работа.Bluetooth ranfe : 33 стапки.Вклучува 3 големини јадат совети за точната удобност одговара (S/M/L силикон).

Особините

Купувачите избираат и

Симон е Мачка Бучава Поништување на Безжична Bluetooth Слушалки Допир Контрола HD Стерео Слушалки Спортски Водоотпорни

Еден пупки за сите потреби 【✔IPX7 Водоотпорен & Гаранција Политика】Ако сте спортски тип, bluetooth безжична e

DEN 479.76