• Ново
3ft. Микро USB Кабел w/Полнење LED Индикатор - Бела

3ft. Микро USB Кабел w/Полнење LED Индикатор - Бела

DEN 263.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овозможува нови резервни стерео да може да биде инсталирана во фабриката локација.Се вклопува Двојно DIN стерео со максимална големина на екранот/faceplate отворање на е 3 13/16" x 6 13/16" (96.8 mm x 173mm).Прецизност наменета за gapless се вклопуваат помеѓу контролната и Цртичка за Полнење.Боја и Текстура натпревари фабриката цртичка.Лесно да се инсталира.Нема специјални алатки се потребни.Вклучува чекор-по-чекор инструкции.Поддржани од страна на Scosche е Доживотна Гаранција и животниот Век Техничка Поддршка.Боја : Бела.

Особините

Купувачите избираат и