• Ново
Costzon 48 Деца Шкафче Кабинет, Дневните Метал Грб Шкафче w/Виси Род & Полица за Детска Соба Спална соба Училиште Училница, 2-Ниво за Складирање Шкафче w/ 2 Копчиња за Играч?

Costzon 48 Деца Шкафче Кабинет, Дневните Метал Грб Шкафче w/Виси Род & Полица за Детска Соба Спална соба Училиште

DEN 2037.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

????【Хуманизирано & Слатка Дизајн】 : името картичка слот им овозможува на децата да ги пласираат своите сопствени име картичка во шкафче врата, избегнување на мешање со други " гардероби и нудејќи им посебен простор за складирање.Покрај тоа, вентилација дупки на вратата се промовира подобра циркулацијата на воздух да се направи предмети во шкафче свеж и ладен.Покрај тоа, комбинирање на голема практичност со стилски изглед, овој шкафче е идеален за детска соба, спална соба, теретана, училницата, училиштето, playroom, дневни, канцеларија и повеќе.Пространа простор за складирање е доволно за децата да ги задржат своите предмети добро организирани, помагајќи им да развијат добри навики. ????【Лесно да се Соберат & Чисти】 : Овој деца метал шкафче доаѓа со јасна инструкција, која има јасна илустрации и описи.Секој шраф и pin има сопствен код за да те лесно да се разбере собранието напредок.Покрај тоа, покриени со премиум електростатско слој, метални складирање шкафче е безопасен, rustproof и носат-отпорни, за поддршка на долг животен век.

Особините

Купувачите избираат и