• Ново
GATSBY КОЖА КОМПАНИЈА 203-3 Стабилна Оглавник

GATSBY КОЖА КОМПАНИЈА 203-3 Стабилна Оглавник

DEN 550.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Стабилна Оглавник.Капи И Јава Додатоци.Производителот : GATSBY КОЖА КОМПАНИЈА.Производителот дел број : 203-3. Земја На Потекло : Сад.Овој производ има одлични перформанси, квалитет и цена.Убаво стокмено од еластична, претходно условено 5/8 кожа.Тоа е една тока круна, прилагодлив брадата и е одличен за секој ден пресврт.Сите на хардвер е солидна месинг.Производителот : GATSBY КОЖА КОМПАНИЈА.

Особините

Купувачите избираат и