• Ново
Урбан Распаѓање 24/7 Сенки Компактен, Лошо Семе - Топла Розова Трепет - Ултра-Blendable - Богат, Вегетаријанци Боја со Кадифена Текстура - До 12-Часовен Носат

Урбан Распаѓање 24/7 Сенки Компактен, Лошо Семе - Топла Розова Трепет - Ултра-Blendable - Богат, Вегетаријанци

DEN 456.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

DECADENT БОЈА - Нашиот состав на суровост-слободен сенки нијанси карактеристики најдобрите продавачи, нови нијанси, и многу бои претходно достапни само во палети (што треба, ние listened (слушнато)!.БЕСКРАЈНИ ЗАВРШУВА - се Експериментира со различни бои за едноставни, разновиден око изгледа : мат, сатен, трепет, метален, сјајот, и duochrome.ЕКСТРЕМНИ BLENDABILITY - дали некогаш сте имале проблеми со мешање црна или виолетова сенка?Како за на мат?Секој супер-пигментирани Урбани Распаѓање сенка оди на кадифена-мазна, мешавини лесно, и останува да се стави со минимални последици.ПРО СОВЕТ - Користете го вашиот прст за да аплицираат за максимална payoff и се вклопуваат со четка.Сите наши eyeshadows може да се користат мокри или суви!.ИГРА ДОБРО СО ДРУГИТЕ - Првично вашиот капаци со Оригинални Сенки Буквар Напивка пред да аплицираат за повеќе жив, браздата-слободен боја која трае во текот на целиот ден.Магла вашата четка со Сите Nighter Шминка Поставување Спреј за прв дури и подолго-трајни боја.

Особините

Купувачите избираат и

e.l.с., Течни Сјајот Сенки, Долготрајни, Брзо Сушење, Непроѕирни, Гел-Врз Основа На Формула, Создава Високо-Влијание,

Меката 2020 Најдобри на Убавината Награда за Победникот!.Добиете amped до око изглед со еден удар сјајот пок�

DEN 120.00

Winnerlink Течни Сјајот Сенки, Долготрајни Солидна Боја Сенки Високо Пигментирани Трепет Сенката за Очи Професионални

На сенки шминка палета ќе стане вашиот нов суштинско значење за сите вашата шминка рутини.Функција : Сја

DEN 724.80