• Ново
HP 470 Г-7 17.3 Лаптоп - 1920 x 1080 - Core i7 i7-10510U - 8 GB RAM меморија - 256 GB SSD - Пепел Сребро - 10 Windows Pro 64-bit - AMD Radeon 530 Графика со 2 GB, Intel UHD Графика 620 - во Авион Swit

HP 470 Г-7 17.3 Лаптоп - 1920 x 1080 - Core i7 i7-10510U - 8 GB RAM меморија - 256 GB SSD - Пепел Сребро - 10

DEN 1125.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Процесор Производителот : Интел.Процесор Тип : Core i7. Процесор Генерација : 10 Генерал. Процесор Модел : i7-10510 U.Процесорот : 1.80 GHz.SBUY 470 G7/i7-10510 U/17/8 GB/256 КОМПЈУТЕР со Intel i7-10510 U, 17.3 FHD AG LED UWVA, DSC, веб Камера, 8 GB DDR4, SSD 256 GB, DVD+/-RW, AC+BT, 3 C се Борат, W10 Pro64, 1yr Wrty.

Особините

Купувачите избираат и