• Ново
Кејп Robbin Monalisa Борба Чизми за Жените, Чизми со Платформа Буци Блок Потпетици, Женска Високи Врвови Чизми

Кејп Robbin Monalisa Борба Чизми за Жените, Чизми со Платформа Буци Блок Потпетици, Женска Високи Врвови Чизми

DEN 959.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.ЖЕСТОКА МОДА : Прегратка на својата внатрешна диви дете со спарување на вашиот омилени фармерки и маица со нашите неонски борба чизми или throuple со leggings и преголеми џемпер за една симпатична on-тренд изглед.Овие booties се комбинираат модерен стил со конвенционалните висока врвот структура, додавање на работ да било облека, дали тоа да биде бизнис или неформални, лето или есен.ПОДИГНЕТЕ НАГОРЕ!Кејп Robbin на модниот борба чизми за жените се одлични за работа, патување, или дури и вашиот секојдневен ансамбл.Овие глуждот чизми се состои од класичен круг пети дизајн со буци гумена пета outsole за стил и висина.Нашите Mona Lisa Серија е сигурен да комплимент вашиот здолништа и фустани, мора да се има во секој девојки плакарот!.СМЕЛИ БОИ : Кејп Robbin е борба чизми доаѓаат во широк спектар на бои да се оди со секоја сезона или тема, не грижете се, тие доаѓаат во црно!.

Особините

Купувачите избираат и