• Ново
Besgoods 4-Pack 1M/3Ft Краток USB 3.0 да Кабел Плетенка Тип Машки на Машките USB Кабел Двојно Крајот Кабелот Компатибилен за Хард Диск Огради, Лаптоп Ладење Подлога, ДВД - Црна

Besgoods 4-Pack 1M/3Ft Краток USB 3.0 да Кабел Плетенка Тип Машки на Машките USB Кабел Двојно Крајот Кабелот

DEN 386.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ПРЕМИУМ USB 3.0 ТИП МАШКИ на МАШКИТЕ КАБЕЛ】 : 3 FT/1 M краток USB 3.0 да кабел, им овозможи да го поврзете USB периферните дека со USB 3.0 тип порта на компјутер/лаптоп за брз пренос на податоци, како што се USB кабел спојка, usb женски женски адаптер и USB Преклопник.Или, голем како замена на кабел кулер за лаптоп/ DVD плеер. 【СУПЕР БРЗИНА USB 3.0 ПРЕНОС на ПОДАТОЦИ】 : Уживајте high Speed USB 3.0 трансфер на податоци го оценувате до 5 Gbps, 10x побрзо од USB 2.0. И тоа е наназад компатибилен со USB 2.0 и USB 1.1 стандард уреди. 【ЕКСТРА ТРАЈНИ USB НА USB КАБЕЛ】 : Тестирани 8000+ наведнуваат животниот век, Здрав најлон плетенка јакна и корозија-отпорни позлатени конектори додава поголема издржливост и максимална спроводливост за секојдневна употреба.Краток usb 3.0 тип на кабел со надградена приклучок е лесно за приклучување и unplugging и се вклопува во usb 3.0 вид на пристаниште многу убаво и сит. 【КОМПАТИБИЛНОСТ】 : Компатибилен со лап-топ компјутери и Windows PC desktop; Лаптоп Ладење Подлога, DVD плеер, USB 3.0 центар, модеми, камери, HTC Vive; 2,5-Инчен Надворешен Хард Диск Куќиште со Тип USB 3.0 порт, и повеќето USB 3.0 надворешни хард дискови со Тип USB 3.0 порт. 【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】 : 4-Pack 3ft USB 3.0 Тип Машки на Машките Кабли.Секој Кабел од Besgoods е тестиран строго пред испорака и обезбедува премија перформанси, на тој начин можете да купите со доверба и ние ќе стоиме зад нашите производи.

Особините

Купувачите избираат и