• Ново
Ekouaer Сатен Свила Pajama Сет за Жените Копчето Надолу Sleepwear Долг Ракав Pj Поставете Мека Loungewear S-XXL

Ekouaer Сатен Свила Pajama Сет за Жените Копчето Надолу Sleepwear Долг Ракав Pj Поставете Мека Loungewear S-XXL

DEN 599.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Копче затворање.Она што го прави нашиот производ уникатен?.Помага да се подобри квалитетот на вашиот сон.Ekouaer се залага за здрава и слободен живот став, и ние сме посветени да нуди високо-квалитетни пижами дека секој може да си дозволат и се надевам дека секој може да ужива во чиста удобноста на спиење.Удобни и погодни за lounging и за спиење, pajama партија, девојки ден, булчински sleepwear, затворен, дневна соба, спална соба, hotel, позив, патни и дневни sleepwear.Повод : Жените Долго Свила Сатен Пижами во Собата, која е погодна за секојдневно носење и лесно да се совпаѓаат.Овој лесен pajama собата е мека, дише и кожа-пријателски, да ви помогне да имаат здрав сон.95% Полиестер, 5% Други Влакна.Ние се користат специјални дизајнирани Ekouaer копчето.

Особините

Купувачите избираат и

Термички долна облека Поставување на Жените Треска Лесна Мажите е Есен Облека, Долги Панталони,[Жени] Грав Паста,XXL

Двострано пескарење : фино брусење на двете страни од внатре и од надвор, пескарење топлина складирање, �

DEN 1053.36