• Ново
Длабока Тава,за Контрола на Температурата Fryer,Tempura Fryer Тенџере,Јапонски Стил Tempura длабоко Fryer со Термометар,Капак и Масло Капе Багажник,Nonstick Fryer Тенџере за Кујната Го?

Длабока Тава,за Контрола на Температурата Fryer,Tempura Fryer Тенџере,Јапонски Стил Tempura длабоко Fryer со

DEN 719.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

И имајте на ум дека на термометар е забрането од перење. Уникатен Филтер Дизајн Намалува Масло Доза.Кога чистење на садот, ве молиме имајте на ум дека овој термометар не може да се мијат. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】- На fryer има студена на допир рачка, која е лесно да се чисти и да ги чува. Овој котел е наменета за заштеда на нафта.Само избришете ја со ткаенина за чистење секој ден.Кога го користите, според количината на состојките на храната, само да се стави соодветна количина на масло за јадење во неа.Употреба и Белешки : 1.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.

Особините

Купувачите избираат и