• Ново
Орегон Фарма Свежо Топли Сосови - 3 Уникатни Вкусови - Гурманските Топла Сос Различни Пакет - Направени со Свежи Локално Производство - Artisanally Направена во Мали Серии

Орегон Фарма Свежо Топли Сосови - 3 Уникатни Вкусови - Гурманските Топла Сос Различни Пакет - Направени со Свежи

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нешто што има вкус на овој добар заслужува да биде споделена.Вкус Име : Три Сестри.ГУРМАНСКИТЕ ДОБРИНА : Без разлика на тоа каков вкус топла сос стане вашиот омилен, ќе забележите дека секој има уникатен вкус на профилот и квалитетот направени за дури и повеќето остроумниот вкус пупки.СВЕЖО N' ЛОКАЛНАТА : Ние напредува на изобилство, и така прават нашите топли сосови.ТРИО НА TASTERS : Те сакам добра топла сос, но тоа ќе биде малку досадно по некое време.Што е подобро од еден креативен спин на старата омилен?Три од нив!Оваа жешка сос различни пакет од нашите најдобри-продавачот ќе ги задржи вашите сетила за вкус забавуваат : Пушеле Tomatillo & Serrano, Чад италијански Домати, Сладок Кромид & Habanero, и Пушеле Праска & Habanero.

Особините

Купувачите избираат и