• Ново
Бебе Килим Геометриски Коцка Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 39.4x39.4 инчи

Бебе Килим Геометриски Коцка Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак

DEN 551.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големината е само право.Лесно да се свитка и лесно да се носат.Материјал : Dacron.Во прилог, на подот мат исто така, може да биде ставен во дневна соба, спална соба, игра соба, во близина на кафе на маса, гарнитура и на други места.Тие може да ползи, спиење и да играат игри на патосници без чувство на затвореници.Ова е повеќето пригоден начин.Ве молиме ставете ја во неколку дена за да се вратите, или да користите тешки предмети за да им помогне на враќање на неа.Материјал : Dacron.Обидете се да се мијат или избрише нечисти делови со ладна вода и благ детергент, а потоа се исуши.Таа е погодна за сите сезони.Не користите машина за чистење.Antistatic третман го прави вашето дете безбедно да се користи.На килими се спакувани и вакуум кеси за да се обезбеди тоа е чиста и уредна.Лесен за Чистење : да се Избегне со користење на машина за чистење, ги со ладна вода и благ детергент.Затоа што поклопецот ќе го направи тоа поклопецот кога е примено, тоа ќе биде обновено во неколку дена.Домашно милениче Мат : Овој круг мат е идеален за спиење како мачка и куче.Не се Лизга, сигурна и Безбедна : додадовме не се лизга на дното на дизајнот да се задржи на тепих како стабилна како е можно и да се изгради мала пена подлога за да ја зголеми својата underfoot Полнота и да се обезбеди некои амортизирање.Answer : ___________________________ Note : подот мат може да има некои брчки поради виткање транспорт.

Особините

Купувачите избираат и

Складирање Кошница Златна Фолија Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,и

DEN 767.52

LED Пури Отвори Светлина Знак Супер Светла Електричен Рекламирање на Екранот Одбор за Цевки, Чад од Тутун Електронска

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на LED Светло Знак;.Супер светло, дури и во дневна светлина и да се привлеча�

DEN 7896.00