• Ново
YCZDG Круг Пластични Мали корпата за Ѓубре, Ѓубре Сад за Отпадоци за Бањи, Прав Соби, Кујни, Домашни Канцеларии, Детски Соби (Боја : Црна)

YCZDG Круг Пластични Мали корпата за Ѓубре, Ѓубре Сад за Отпадоци за Бањи, Прав Соби, Кујни, Домашни Канцеларии,

DEN 1614.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Круг и стилски, едноставна барел дизајн, едноставен модел елементи, моден стил додадете вкус на домашниот живот.Круг затворање, круг затворање без покритие, се попогодни од покриени ѓубре лименки, beveled работ затворање дизајн, за да се спречи ѓубре отстапување.На внатрешниот и надворешниот барел дизајн, двоен слој за барел тело, за да се спречи кеси за отпадоци од тоа да биде поцврста од лента-тип на ѓубре кутии, и цврсто да се обезбеди кеси за отпадоци.Преносни внатрешна барел дизајн, трајни и издржливи материјали.PP материјал, здравје и заштита на животната средина, внатрешни и надворешни барел дизајн, флексибилна употреба.Име на производ : ѓубре can Material : PPColor : како shown Product големина : како shown Applicable сценарија : family Whether има покритие : нема cover Trash може да тип : складирање bucket Capacity : 8 L.

Особините

Купувачите избираат и

Мали корпата за Ѓубре со Капак Симпатична Тигар мачка Лесна Печати Расадник во Скандинавските Стил на Животните

На пример, тоа е совршен за вашата кујна, бања, спална соба, канцеларија, дневна соба, градина, camper, или ду�

DEN 359.76