• Ново
Пушач Заптивка Висока Темп, 15FT BBQ Заптивка Пушач Печат Само се Држи Црна Лента, 1/2 x 1/8 Голема Топлина Скара Дихтунзи за Пушачите и капак СКАРА

Пушач Заптивка Висока Темп, 15FT BBQ Заптивка Пушач Печат Само се Држи Црна Лента, 1/2 x 1/8 Голема Топлина

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

????ХРАНА ЌЕ БИДЕ ВО ПРЕКРАСЕН ВКУС И АРОМА : пушач заптивка ќе биде совршен за топла и ладна пушењето месо, говедско, турција, ребра, топли кучиња, колбаси, јагнешко, бифтек, риба, сланина, свинско, излечи месо, пилешко, hummer опашки и многу повеќе.Ако сте незадоволни со нашите производи, ние ќе ви ги даде целосна наплата или нова замена според вашите потреби. ????УНИВЕРЗАЛНАТА ГОЛЕМИНА НА СКАРА : ова пушач заптивка лента работи со повеќето BBQ пушач и скара.СКАРА пушач заптивка се совршени за да се задржи на чад и топлина заклучени за одржување на температурата подобро, и подобрување на готвење ефикасност.Тоа е доволно долго за да можете да ја користите и да го замени , дебели доволно да ги задржи чад, пред да го користите, ќе треба темелно да се исчисти и да ги отстрани масло и маст, а потоа излупете го и се држи за вашата скара.Гас и Пропан Скари.Јаглен Литургија Скара Kamado Скари.✨ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : нашата само стап скара дихтунзи се направени од пред-се оксидира polyacrylonitrile влакна кои е отпорност на топлина и пламен retardant.Вашето задоволство е од најголема важност за нас, значи ние сме секогаш во вашата услуга да се обрати на било прашања или проблеми.Можете да имате СКАРА храна подвиг и кит на време со вашето семејство. ????ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА И СОВЕТИ ЗА УПОТРЕБА : на снимката печат е 1/2"(Ширина) x 1/8"(Дебелина)x 2 парчиња вкупно 15ft долго.Одговара за Оклахома Џо, Камп Готвач на пелети пушач Masterbuilt,Вебер Пушач Јаглен Скари.

Особините

Купувачите избираат и