• Ново
Т Tulead селотејп Зглоб Температура Лента Обложени Ткаенина Лента Ширина 50mm, 0.18 mm Дебелина

Т Tulead селотејп Зглоб Температура Лента Обложени Ткаенина Лента Ширина 50mm, 0.18 mm Дебелина

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Може да издржи ниска температура, висока температура.Температурата Толеранција Опсег : -196℃ ~300℃; Затегнувачка Цврстина : 1700 N/100mm.Висок квалитет на лента со висока вискозност и еластичност, не е лесно да се остаток на лепак, со висок изолација перформанси.Дури и под високо оптоварување услови, coatingit нема да се носи и има одлична отпорност на абење губење на перформансите.Широко се користи во импулс sealer, високиот-брзо запечатување машина, пакување на храна, топла топи машина, мотор, итн.Спецификација на производот : Материјал : Telfon, PTFE Должина : 10m/393" Ширина : 50mm/1.97" Дебелина : 0.18 mm/0.007" Белешки : Сите димензии се мерени рачно и не можат да бидат мали отстапувања.Бојата може да имаат различни како разлика екранот, ве Молиме да се разбере.Пакет Содржина : 1 x селотејп Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво, Клиент Сервис, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние можеме да се обидуваме се потрудиме да го реши секој проблем.Ви благодарам многу!.

Особините

Купувачите избираат и

LED Пури Отвори Светлина Знак Супер Светла Електричен Рекламирање на Екранот Одбор за Цевки, Чад од Тутун Електронска

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на LED Светло Знак;.Супер светло, дури и во дневна светлина и да се привлеча�

DEN 7896.00

Inhomer Сина Plaid Големи Перење Забавува Водоотпорен Расклопна Облека Забавува Кошница за Облека Играчка Организатор,

Помага да се задржи вашата валкана облека чиста, вашиот простор чисти, и вашите валкани алишта надвор од

DEN 1007.52