• Ново
Бура Турнир 3 Топката Tote Ролери Боречка Торба - Не Џебови - Морнарица

Бура Турнир 3 Топката Tote Ролери Боречка Торба - Не Џебови - Морнарица

DEN 2376.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Внатрешни stabliity систем Голем овален гром патент повлекува за лесно отворање Скриен прилагодливи ткаенина се справи со кој се одвојува/прилагодливи не се лизга рамо, рака W Димензии 10 инчи x D 9 инчи x H 28 инчи Пена поместена топката систем Вдлабнати мазна тркалање тркала систем Тесни конструкција за рамнотежата, додека во транзит 600 Denier Polyvinyl ткаенина 90 дена Гаранција.Внатрешни stabliity систем Голем овален гром патент повлекува за лесно отворање Скриен прилагодливи ткаенина се справи со кој се одвојува/прилагодливи не се лизга рамо, рака W Димензии 10 инчи x D 9 инчи x H 28 инчи Пена поместена топката систем Вдлабнати мазна тркалање тркала систем Тесни конструкција за рамнотежата, додека во transit600 Denier Polyvinyl ткаенина 90 дена Гаранција.

Особините

Купувачите избираат и

LEFUYAN Рударство Екипаж Рамка,Рударство Екипаж Случај Рамка,Екипаж Рамка,GPU Рударство Рамка за Рударство Случај,Челик

Погоден за : графичкиот процесор : 28cm х 4.Лесна и Брза инсталација во 20 минути со детален водич Вистинскат

DEN 1367.76