• Ново
Elitech РК-19 Температура Data Logger за еднократна Употреба на USB Порта 16000 Поени за Складирање на Храна Лекови (100 Пакет)

Elitech РК-19 Температура Data Logger за еднократна Употреба на USB Порта 16000 Поени за Складирање на Храна

DEN 307.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Еднократна употреба, софтвер слободно, автоматски генерирани и шифрирана PDF извештај (заштита со лозинка).IP67 Водоотпорен Храна Одделение за Пакување.Вграден USB конектор со брз и инстант управување со податоци.Прилагодливи Дневник интервали : 10-ти-24hr за прв пат користите. 【Ве молиме e-mail/message ни за калибрација сертификат.】2 аларм видови : еден и кумулативно; 3 започнете начини : непосредна, притиснете го копчето, времето; 5 алармни прагови : 3 Високи прагови + 2 Ниски прагови. 24/7 НИ Техничар за Поддршка преку е-Мејл и Телефон.Технички Параметри Температура мерен опсег : -30℃~70℃ Резолуција : 0.1℃ праг на Аларм : default (уредувачки) температура на Чување : -30℃~70℃ Податоци интерфејс : USB2.0 Температура точноста : 0.5℃/0.9℉(-20℃~40℃); 1℃/1.8℉(другите), Извештај тип : PDF формат тип на Сензор : внатрешни NTC Батерија : вграден-во CR2450 широк температура литиум батерија капацитетот на Меморијата : 16000 поени (МАКС) на животниот век на Батеријата : 2 години (зачувани и да се користат, под нормална температура средина) Log циклус : 6, 15, 30, 60, 90, 120, 180 дена (уредувачки) Заштита одделение : IP67 Големина : 80mm (L) x 48mm (W) x 5.8 mm (H) Аларм тип на : слободен или кумулативни Тежина : околу. 15g.

Особините

Купувачите избираат и

LED Пури Отвори Светлина Знак Супер Светла Електричен Рекламирање на Екранот Одбор за Цевки, Чад од Тутун Електронска

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на LED Светло Знак;.Супер светло, дури и во дневна светлина и да се привлеча�

DEN 7896.00

Складирање Кошница Златна Фолија Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче

Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,и

DEN 767.52