• Ново
KULKEA Брзина Ѕвезда Деца Ски Подигање Торба

KULKEA Брзина Ѕвезда Деца Ски Подигање Торба

DEN 1438.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Удобноста дизајниран пред loader ранец за детски чизми, шлем, опрема и облека.Големината : Ски чизми до Mondo 26 (НИ обувка-Мажите 8).Ткаенини : Трајни, водоотпорен полиуретан, полиестер и мушама.Димензии : 14"H (подигање џебови) x12.5"L x 15.5"В Волумен : 35 L / 2100 сертификати во.KULKEA лансиран во 2009 година да се донесе скијачи, планински велосипедисти, љубители на планинарењето, авантура што бараат работа на ранци се потребни за целосно да уживате го прават она што тие сакаат.Нашите производи се направени од материјали кои го издржат rigors на спортистите во екстремни услови.Ние производство со беспрекорна изведба во социјално етички начин.

Особините

Купувачите избираат и