• Ново
Акварел Виножито Черепот Мама Ранец Водоотпорен Торба Секојдневен Големи Daypack За Патување Шопинг Бизнис

Акварел Виножито Черепот Мама Ранец Водоотпорен Торба Секојдневен Големи Daypack За Патување Шопинг Бизнис

DEN 1262.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Потсетување : Рака мие или машина за миење, не се впие за долго време, не bleach, и миењето температура не треба да надминува 45ºC.Пространа отворање на е лесен за чување.Забелешка : Поради различни производствени серии и различни следи брендови, вистински производ примени може да имаат мала боја разлика, положба и големина на грешки.Овој ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал, кој е лесен, силен, издржлив, убава и модерен, со прилагодливи рака должина, удобно и стабилна.Имаме три бои и една големина за вас да се избере : должина : 28 cm/11.Совршен подарок за пријателите, колегите, семејството или себе си на родендени, празници, годишнини, денот на Благодарноста, и на Божиќ.Оваа големина на податоци е рачно мери под плочка.Овој ранец е изработен од полиестер, водоотпорен материјал, светлина, силни, отпорни, убава и модерен, прилагодливи појас должина, удобно и стабилна.Тоа е нормално ако грешката е во рок од 2-4cm.Ве молиме проверете ги детален цртеж пред да го купат.Ви благодариме за вашето разбирање.Тоа е лесно да се земе и се користи.Направени во САД или Увезуваат.02 инчи, ширина : 18 cm/7.

Особините

Купувачите избираат и