• Ново
15 Парчиња Магнетна Картичка Носителот Случаи Акрилик Држачот на 35 PT Јасно Тргување Картички Заштитници за Спорт Картички Бејзбол Фудбал, Хокеј на Картички Игра Ка?

15 Парчиња Магнетна Картичка Носителот Случаи Акрилик Држачот на 35 PT Јасно Тргување Картички Заштитници за

DEN 839.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сигурен материјал : направен од јасно акрилик, спортски картичка заштитници се цврсти и сигурни, отпорни да падне, не е лесно да се скрши, која може да ви послужи за долго време и да се обезбеди долготрајна заштита за вашата трговија картички.Картичка аглите заштита : На акрилик картичка стои носители се дизајнирани со вдлабнатини на 4 страни, односно да се обезбеди аглите на вашата картичка нема да биде свиткано.

Особините

Купувачите избираат и