• Ново
VIVOHOME Количка за 8-Играч Тексас Покер Картичка Tabletop Изгледот Преносни Анти-Лизга Гумени Одбор Игра Мат и 11 Инчен x 8 Инчен Месинг Позлатен Томбола Тапан Лотарија Врти

VIVOHOME Количка за 8-Играч Тексас Покер Картичка Tabletop Изгледот Преносни Анти-Лизга Гумени Одбор Игра Мат

DEN 478.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Со удобен за носење, може да донесе оваа табела, каде и да одите—без разлика дали тоа е кампување, планинарење, RV вози, патот патувања, tailgating, канцеларија партија, или некој друг настан.Оваа VIVOHOME трајни томбола цртање тапанот е направен од високо-квалитет задебелена метал и слој од бронза, која го прави билет тапан сјај.УДОБНО КОРИСТЕЊЕ - фирма latch и стабилна тело на овој билет тапан задржи содржината во телото додека се врти; додадовме удобно-да-се одржи дрвена рачка за да бидете сигурни дека тоа е лесно да се вртат и маневрирање; Лесни и лесни за транспорт.ТРАЈНИ И СИГУРНИ МАТЕРИЈАЛ - главниот орган на tabletop е направена од МЕДИЈАПАН; за Разлика од цврсто дрво, тоа е анти-корозивен, влага-отпорни, и висока температура отпорни; без Мирис, висока цврстина, па тоа нема да биде оштетен по проширена употреба; Традиционални мека зелени чувствува покривање го намалува триењето и ја прави удобно да се игра за; Ние користиме високо квалитетни СТП на дното за дише, флексибилни и издржливи покривање.На VIVOHOME преносни, свитлива табела е најдобар начин да го организирате вашиот следен покер натпревар.ЧЕЛИК ТАПАН - Ова е издржлива и томбола-цртање билет тапан направени од добар квалитет метал со слој од бронза што обезбедува долг работен век; Засилен нозе значи овој томбола тапан секогаш ќе биде стабилна.ПРОФЕСИОНАЛЕН ИЗГЛЕД - маса структура со octagonal намали дизајн може совршено да се сместат 8 играчи; самостојно пијат носители и вградени покер чип коцки ви донесе повеќе да се забавуваат и да се направи погодно место да се одржи вашите предмети; се Игра како да сте во Вегас, во секое време, насекаде.

Особините

Купувачите избираат и